Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Formuła 1- Dzień przed 45. urodzinami: stan Schumachera nadal krytyczny

0
Podziel się
bEhAkYaJ

Formuła 1 - Michael Schumacher

W piątek przypadają 45. urodziny Michaela Schumachera, który nadal przebywa w stanie śpiączki farmakologicznej w szpitalu w Grenoble.
Przed czterema dniami siedmiokrotny mistrz świata samochodowej Formuły 1 miał wypadek podczas jazdy na nartach w narciarskim kurorcie Meribel - w wyniku upadku uderzył głową w wystającą spod śniegu skałę, założony kask nie uchronił go od poważnych obrażeń głowy.
Przed szpitalem w Grenoble nadal zbierają się fani Michaela Schumachera, a także liczne ekipy przedstawicieli mediów. Sabine Kehm, menedżer kierowcy, wydała - w porozumieniu z rodziną siedmiokrotnego mistrza świata - oświadczenie, w którym licznym rzeszom kibiców dziękuje za okazywane wsparcie. Rzecznik szpitala w Grenoble nie wydał w czwartek żadnego komunikatu o stanie zdrowia pacjenta, wcześniej stwierdził , że poinformuje wyłącznie o ewentualnych jego zmianach.
Ostatnią informacją, przekazaną mediom przez szpital i rodzinę Michaela Schumachera, była wiadomość o usunięciu powstałego w wyniku wypadku krwiaka mózgu, po tym zabiegu stan określano nadal jako krytyczny.

Naczelna Redakcja Sportowa PR / mw

bEhAkYbm
wiadomości
IAR
KOMENTARZE
(0)