Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Geofizyka Kraków potwierdza informację o śmierci polskiego inżyniera

0
Podziel się

Geofizyka Kraków potwierdza informację o śmierci polskiego inżyniera porwanego w Pakistanie. Prezes zarządu spółki Leopold Sułkowski zapewnił o solidarności z rodziną zamordowanego Polaka oraz zapowiedział gotowości pomocy i wsparcia ze strony firmy jego najbliższym.

bEiwkzNN

Prezes Sułkowski powiedział, że nie znajduje odpowiednich słów, dla potępienia tego zbrodniczego czynu. Jednocześnie zapewnił, że firma dołoży wszelkich starań, by pomóc w sprowadzeniu ciała zabitego Polaka. Leopold Sułkowski podkreślił jednak, że na razie wszelkie działania w tej sprawie są poza możliwościami firmy. Talibowie oczekują w zamian za ciało Polaka zwolnienia swoich towarzyszy z więzień. Prezes Geofizyki podkreślił, że nie posiada żadnych informacje o żądaniach finansowych porywaczy. Informacje o takich warunkach określił medialnymi spekulacjami.

Na razie nie zapadła decyzja co do przyszłości kontraktów Geofizyki Kraków w Pakistanie. Po po porwaniu Piotra Stańczaka firma zawiesiła wykonanie kontraktu. Prezes Sułkowski podkreślił, że w tej chwili nie jest to dobry moment na publiczne rozstrzyganie o planach firmy.

bEiwkzOq
wiadomości
IAR
KOMENTARZE
(0)