Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
polska
09.02.2009 11:22

Geofizyka Kraków potwierdza informację o śmierci polskiego inżyniera

Geofizyka Kraków potwierdza informację o śmierci polskiego inżyniera porwanego w Pakistanie. Prezes zarządu spółki Leopold Sułkowski zapewnił o solidarności z rodziną zamordowanego Polaka oraz zapowiedział gotowości pomocy i wsparcia ze strony firmy jego najbliższym.

Podziel się
Dodaj komentarz

Prezes Sułkowski powiedział, że nie znajduje odpowiednich słów, dla potępienia tego zbrodniczego czynu. Jednocześnie zapewnił, że firma dołoży wszelkich starań, by pomóc w sprowadzeniu ciała zabitego Polaka. Leopold Sułkowski podkreślił jednak, że na razie wszelkie działania w tej sprawie są poza możliwościami firmy. Talibowie oczekują w zamian za ciało Polaka zwolnienia swoich towarzyszy z więzień. Prezes Geofizyki podkreślił, że nie posiada żadnych informacje o żądaniach finansowych porywaczy. Informacje o takich warunkach określił medialnymi spekulacjami.

Na razie nie zapadła decyzja co do przyszłości kontraktów Geofizyki Kraków w Pakistanie. Po po porwaniu Piotra Stańczaka firma zawiesiła wykonanie kontraktu. Prezes Sułkowski podkreślił, że w tej chwili nie jest to dobry moment na publiczne rozstrzyganie o planach firmy.

Tagi: polska, wiadomości, IAR
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz