Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
holandia
12.07.2010 11:04

Holandia - książę wspiera piłkarzy

Holenderski następca tronu wsparł psychicznie zawodników i trenera "pomarańczowych". "Może to nie była ładna gra, ale bardzo ekscytująca" - powiedział po przegranym meczu finałowym mistrzostw świata książę Willem-Alexander.

Podziel się
Dodaj komentarz

Książę, który oglądał mecz w Johannesburgu, przyznał, że to wielka szkoda, iż drużyna jego kraju nie zdobyła tytułu. Dodał jednak, że piłkarze mogą być z siebie bardzo dumni.

"Zachwycili swoją postawą cały kraj. Przez miesiąc sprawiali nam swoją grą wielką przyjemność. Mogą z podniesioną głową wrócić do domu" - powiedział holenderski następca tronu, który mecz oglądał w towarzystwie hiszpańskiej królowej Zofii, swojej żony i premiera Holandii Jana-Petera Balkenende.

Willem-Alexander zaznaczył, że we wtorek reprezentacja otrzyma zasłużone wysokie odnaczenia. "Może wtedy zdadzą sobie sprawę z tego, że drugie miejsce na mistrzostwach świata jest także szczególne. W każdym razie jesteśmy lepsi od drużyny Niemiec" - powiedział książę Willem-Alexander w wywiadzie dla telewizji NOS.

Tagi: holandia, wiadomości, IAR
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz