Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie
Internetowy atak na Miss Rosji

Czytaj więcej w Money.pl
Atak hakerski na Rosnieft. Ale produkcji nie wstrzymano
Rosyjski koncern naftowy Rosnieft poinformował we wtorek, że padł ofiara ataku hakerskiego na dużą skalę. Wydobycie i przetwarzanie ropy nie zostało wstrzymane dzięki przejściu na system rezerwowy.
Kontrowersyjny pomysł w Rosji: deszyfrowanie ruchu internetowego
Rosyjskie ministerstwa łączności oraz przemysłu i handlu wraz z Federalną Służbą Bezpieczeństwa (FSB) rozważają możliwości deszyfrowania całego ruchu w internecie w celu realizacji przyjętych niedawno ustaw antyterrorystycznych - pisze w środę "Kommiersant".
Nowa strona internetowa KNF. Urzędnicy postawili na bezpieczeństwo klientów
KNF zachęca, by każdy sprawdzał firmy z branży finansowej.
Miss Rosji 2013 uciekła ze stron internetowych. 18 letnią Elmirę Abdrazakową internauci obrzucili obelgami za jej tatarskie pochodzenie. Dziewczyna zlikwidowała swoje konta na portalach społecznościowych, a rosyjskie media zablokowały możliwość dodawania komentarzy do publikacji na jej temat.
Nie przebierając w słowach, internauci zamieszczali na stronach miss piękności wpisy dotyczące jej urody oraz pochodzenia. Nazywano skandalem decyzje jurorów, którzy przyznali koronę najpiękniejszej Rosjanki dziewczynie tatarskiego pochodzenia. -"Musieliśmy zablokować możliwość dodawania komentarzy do artykułu na temat konkursu miss Rosji, ponieważ nie byliśmy w stanie moderować obelżywych wpisów" - napisali dziennikarze Moskiewskiego Komsomolca.
Po wycofaniu się najpiękniejszej Rosjanki 2013 roku z portali społecznościowych, rosyjscy dziennikarze zastanawiają się czy "piękno wymaga aż takich ofiar".


IAR
IAR