Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Interpol pomoże ws. zamachów w Bostonie

0
Podziel się:

Interpol wydał w tej sprawie pomarańczowy alert i przesłał go wszystkim państwom członkowskim.

Interpol pomoże ws. zamachów w Bostonie
(EPA/CJ GUNTHER)

Interpol pomoże Stanom Zjednoczonym w sprawie zamachu w Bostonie. Waszyngton chce wiedzieć, czy ktoś na świecie posiada takie ładunki wybuchowe jak te, których użyto podczas poniedziałkowego ataku na uczestników maratonu.

Interpol wydał w tej sprawie _ pomarańczowy alert _i przesłał go wszystkim państwom członkowskim. Znalazły się w nim między innymi zdjęcia ładunków i odciski palców dwóch podejrzanych o zamach: 19-letniego Dżochara Carnajewa oraz jego brata, Tamerłana, zastrzelonego wczoraj podczas strzelaniny na przedmieściach Bostonu. Interpol ma się dowiedzieć czy ataki podczas maratonu były powiązane z innymi zamachami i innymi grupami zamachowców na świecie.

W poniedziałkowych atakach na mecie maratonu w Bostonie zginęły 3 osoby. Około 180 zostało rannych.

Czytaj więcej w Money.pl
"Zamach w Bostonie to nie terroryzm" W tym przypadku można mówić raczej o niedopasowaniu kultur, twierdzi amerykanista.
Rosja i USA po zamachu wzmocnią współpracę Rosja i USA zobowiązały się do wzmocnienia współpracy antyterrorystycznej po poniedziałkowym zamachu bombowym w czasie maratonu w Bostonie, o którego przeprowadzenie podejrzani są dwaj bracia o czeczeńskich korzeniach - ogłosił w sobotę Kreml.
Cała Europa dziś z Amerykanami. Rosja gotowa pomóc Oto reakcje polityków po zamachu bombowym w trakcie maratonu w Bostonie.
wiadomości
wiadmomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)