Notowania

palikot
29.05.2009 14:22

"Jeśli potwierdzi się którykolwiek z zarzutów, Palikot poniesie konsekwencje"

Szef klubu Platformy Obywatelskiej poinformował, że jeżeli potwierdzi się którykolwiek z zarzutów wobec Janusza Palikota, to wyciągnięte zostaną wobec niego konsekwencje.

Podziel się
Dodaj komentarz

Dzisiejszy "Dziennik" zamieszcza publikację na temat "podejrzanych" źródeł finansowania Janusza Palikota. Zdaniem jej autora, poseł PO dostaje wielomilionowe pożyczki z anonimowych spółek w rajach podatkowych. Janusz Palikot twierdzi, że nie wie, kto jest ich właścicielem.

O tym, co mogłoby grozić lubelskiemu posłowi Platformy w przypadku potwierdzenie się zarzutów, Zbigniew Chlebowski nie chciał mówić. Jak podkreślił, na razie są to tylko niepotwierdzone przez samego Palikota informacje medialne i do momentu sprawdzenia tych doniesień PO nie będzie podejmował żadnych działań wobec Palikota.

Zbigniew Chlebowski przypomniał także, że prokuratura prowadziła już w sprawie Palikota kilka postępowań, jednak z braku dowodów były one umarzane. Szef klubu zapowiedział też, że jeszcze dzisiaj będzie rozmawiał z nim w tej sprawie.

Tagi: palikot, wiadomości, IAR
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz