Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
psl
08.09.2007 16:20

Konwencja wyborcza PSL

Zgoda między politykami - to główny motyw kampanii wyborczej Polskiego Stronnictwa Ludowego. Na konwencji wyborczej w Warszawie liderzy PSL przekonywali, że Polacy mają dosyć politycznych kłótni.

Podziel się
Dodaj komentarz

Przewodniczący Rady Naczelnej PSL Jarosław Kalinowski mówił, że w polityce kulturze agresji trzeba przeciwstawić kulturę kompromisu i pracy dla Ojczyzny. Według Kalinowskiego, przez ostatnie dwa lata rzadzący przekonywali, iż wojna buduje. "My przywrócimy właściwe rozumienie tego starego, mądrego, polskiego przysłowia. To zgoda buduje" - powiedział Kalinowski.
Prezes PSL Waldemar Pawlak zaapelował, aby wyborcy wskazali do Sejmu ludzi dobrej woli. Zdaniem Pawlaka od 2005 roku straciliśmy wiele czasu i nerwów. "Zapytajmy ludzi, czy ci, którzy potrafią się tylko kłócić i obijać jak łobuzy, czy oni wogóle mają czas na dobrą, porządną robotę?" - mówił lider Stronnictwa.
PSL przedstawiło liderów na swoich listach wyborczych. Są nimi znani z parlamentu ludowcy, jak Józef Zych czy Eugeniusz Kłopotek i samorządowcy jak marszałek mazowieckiego sejmiku Adam Struzik. Stronnictwo nie chce jeszcze zdradzić, kto będzie stał na czele listy PSL w Warszawie.

Tagi: psl, wiadomości, IAR
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz