Notowania

wiadomości
18.04.2011 19:38

Kraków - politycy PiS

Jarosław Kaczyński nie zjawi się dziś w Krakowie w krypcie, gdzie jest pochowana para prezydencka. O tym poinformował dziennikarzy poseł PiS Joachim Brudziński. Poseł dodał, że Jarosław Kaczyński musiał zostać w Warszawie ze względu na stan zdrowia matki.

Podziel się
Dodaj komentarz

Politycy PiS złożyli kwiaty przy sarkofagu Lecha i Marii Kaczyńskich, rok po pogrzebie pary prezydenckiej na Wawelu. Oprócz małopolskich działaczy tej partii, przybyli między innymi szef klubu parlamentarnego PiS Mariusz Błaszczak i jego zastępczyni Beata Szydło, a także Antoni Macierewicz i Joachim Brudziński.
Joachim Brudziński powiedział, że grób Lecha i Marii Kaczyńskich odwiedzi dzisiaj wyłącznie córka pary prezydenckiej, Marta Kaczyńska. Po zamknięciu miejsca z sarkofagiem pary prezydenckiej dla zwiedzających, z prywatną wizytą ma się zjawić w krypcie na Wawelu Marta Kaczyńska.
O godzinie 18.30 odbędzie się msza święta, po niej koncert upamiętniający parę prezydencką. Wieczorem przez Kraków mają przejść dwie demonstracje: sympatyków "Gazety Polskiej" i środowisk przeciwnych pochówkowi Lecha i Marii Kaczyńskich na Wawelu.

Tagi: wiadomości, IAR
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz