Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Kwiatkowski: Kibole nie wejdą na stadiony

0
Podziel się

Minister sprawiedliwości uważa, że specustawa Bezpieczne EURO 2012 poprawi bezpieczeństwo podczas imprez masowych.

Kwiatkowski: Kibole nie wejdą na stadiony
(kprm.gov.pl)
bEquKDpN

Minister sprawiedliwości uważa, że specustawa _ Bezpieczne EURO 2012 _ poprawi bezpieczeństwo podczas imprez masowych.

Wprowadza ona między innymi dozór elektroniczny dla osób, które po raz kolejny łamią zakaz stadionowy.

Minister Krzysztof Kwiatkowski zwrócił uwagę w Polskim Radiu, że kibice, którzy mają na koncie chuligańskie wybryki, nie będą mogli wejść na stadion.

bEquKDpP

POSŁUCHAJ MINISTRA KWIATKOWSKIEGO:

Krzysztof Kwiatkowski dodał, że specustawa wprowadza także ograniczenia, związane z zasłanianiem twarzy i wnoszeniem na stadion niebezpiecznych przedmiotów.

Daje też możliwość przeprowadzania tak zwanych _ rozpraw odmiejscowionych _, podczas których kibic może zostać osądzony bezpośrednio na stadionie za pomocą telemostu.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/248/t132600.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/piwo;i;wideo-sady;na;stadionach;na;euro,45,0,842029.html) Piwo i wideo-sądy na stadionach? Na Euro Grzegorz Schetyna chce przetestować nowe prawo jeszcze przed rozpoczęciem mistrzostw.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/27/t138779.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/tusk;wypowiada;wojne;kibolom;jak;trzeba;bedzie;to;zamkniemy;stadiony,121,0,823161.html) Tusk wypowiada wojnę kibolom. "Jak trzeba będzie to zamkniemy stadiony" Premier: Nie będziemy wpuszczać widzów tam gdzie nie będzie bezpiecznie. Zagroził zamknięciem aren w Poznaniu i w Warszawie.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/218/t85722.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/pseudokibice;beda;sadzeni;na;stadionach,161,0,805793.html) Pseudokibice będą sądzeni na stadionach Minister sprawiedliwości przedstawi projekt ustawy pozwalającej na skuteczną walkę ze stadionowymi bandytami.
bEquKDqq
kraj
wiadomości
KOMENTARZE
(0)