Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
radio
23.08.2008 07:17

"Lato z radiem" gości w Łebie

Trasa koncertowa "Lata z radiem" gości dziś w Łebie. To jedna z ostatnich okazji, aby uczestniczyć w wakacyjnych koncertach Polskiego Radia.

Podziel się
Dodaj komentarz

Na scenie zobaczymy Maleo Reggae Rockers, Zakopower, Bajm i propozycję dla najmłodszych, czyli Centrum Uśmiechu. Na przybyłych czekają także liczne konkursy, między innymi na najbardziej oryginalne wykonanie tańca papya, dwubój rodzinny, najciekawsze zdjęcie z klasą czy najładniejsze pozdrowienia z koncertu nagrane w studiu plenerowym.

Koncert rozpocznie się o godzinie 16. Wcześniej jednak, między 9 a 12, można wysłuchać letniej audycji radiowej Jedynki. Znajdziemy tam między innymi relacje "na żywo" z przygotowań do koncertu, ale i inne ciekawe programy, na przykład cykl "Muzyczna Europa". Prowadzący łączą się wtedy z dziennikarzami europejskich rozgłośni radiowych i rozmawiają o wakacyjnych trendach muzycznych w danym kraju. Były to już między innymi Bułgaria, Węgry, Włochy, Hiszpania, Chorwacja, Cypr czy Grecja.

Tym razem dowiemy się czego słucha się w Rumunii. Audycji "Lato z radiem" można słuchać od poniedziałku do soboty w godzinach między 9 a 12.

Tagi: radio, wiadomości, IAR
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz