Notowania

wiadomości
06.12.2013 12:11

Lotnisko im. Chopina - odwołane loty

Podziel się
Dodaj komentarz

Ksawery uziemia samoloty w Warszawie, Gdańsku i Wrocławiu. Z powodu złej i szybko zmieniającej się pogody - bardzo silnego wiatru oraz opadów śniegu występujących nad Europą i Polską, część rejsów LOT-u zostało anulowanych.
Chodzi głównie o krajowe połączenia między Warszawą a Poznaniem, Gdańskiem, Wrocławiem i Szczecinem. Anulowane także są połączenia międzynarodowe na trasie Warszawa - Frankfurt, Warszawa - Amsterdam - Warszawa, Gdańsk - Frankfurt - Gdańsk. Skreślono także loty z Wrocławia do Monachium i do Frankfurtu. Pasażerowie PLL LOT są proszeni o bieżące monitowanie statusu swoich rejsów.
LOT informuje, że odwołany też został rejs z Chicago do Warszawy z powodu uszkodzenia spoilera dreamlinera. Przyczyną był bardzo silny wiatr. -Samolot leciał wcześniej do Chicago w ekstremalnych warunkach pogodowych. Dziesięć godzin pod bardzo silny wiatr, stąd uszkodzenie spoilera - tłumaczy rzeczniczka LOT-u Barbara Pijanowska-Kuras.
Warunki atmosferyczne na lotniskach w Polsce i Europie są bardzo trudne i z pewnością będą zmieniać się w ciągu dnia.
Informacje o zmianach rezerwacji pasażerowie mogą uzyskać w biurze przedstawiciela PLL LOT na lotniskach. W sprawach związanych z rezerwacją biletu LOT prosi o kontakt z Call Center pod numerami telefonów: 0 801 703 703 (dla telefonów stacjonarnych) i 22 577 99 52 (dla telefonów komórkowych).

IAR

Tagi: wiadomości, IAR
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz