Notowania

raport millera
29.07.2011 14:47

Macierewicz: "To wersja rządu Tuska raportu pani Anodiny"

Antoni Macierewicz uważa, że nie można dokumentu traktować jako końcowego raportu, a jedynie jako opracowanie.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

*Szef zespołu parlamentarnego do spraw zbadania katastrofy smoleńskiej tłumaczył, że nie można dokumentu traktować jako końcowego raportu, a jedynie jako opracowanie. *

_ - Nie było bowiem dowodów, wraku, skrzynek, badań ciał i wskazania winnych _ - mówił poseł Prawa i Sprawiedliwości wykazując też kłamstwa pomiędzy tym, co zostało napisane w raporcie, a co zostało przedstawione na dzisiejszej prezentacji.

_ - To wersja rządu Tuska raportu pani Anodiny _ - tak o raporcie komisji Jerzego Millera powiedział Antoni Macierewicz.

POSŁUCHAJ OPINII ANTONIEGO MACIEREWICZA:

Rzecznik PiS Adam Hofman dodał, że póki badaniem katastrofy smoleńskiej będą się zajmować ludzie, którzy są sędziami we własnej sprawie nie ma co liczyć na wiarygodny raport i wskazanie odpowiedzialnych za zaniechania.

POSŁUCHAJ ADAMA HOFMANA:

Zdaniem Antoniego Macierewicza jedną z osób odpowiedzialnych za tragedię jest szef MSWiA Jerzy Miller, który nie dopełnił obowiązków m.in w nadzorze nad BOR, które miało obowiązek dokonać oblotu lotniska w Smoleńsku.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/150/t82326.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/cimoszewicz;klich;nie;ma;wyboru;-;ponosi;odpowiedzialnosc,99,0,883043.html) "Klich nie ma wyboru". Będzie dymisja? Zdaniem byłego premiera minister obrony nie ma _ żadnej swobody manewru _ i musi odejść.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/201/t153545.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/zachodnie;media;o;raporcie;polska;obarcza;rosje,63,0,883007.html) Reakcje na raport: Polska obarcza Rosję Raport polskiej komisji badającej przyczyny katastrofy samolotu Tu-154M stwierdza, że Rosja ponosi częściową winę za katastrofę smoleńską.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/200/t153544.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/raport;millera;na;zywo;nie;bylo;naciskow;na;zaloge,207,0,882895.html) Raport Millera na żywo. "To nie byli samobójcy" Zobacz transmisję video z konferencji Komisji Millera. Pobierz cały raport w PDF.
Tagi: raport millera, kraj, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, najważniejsze, IAR
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz