Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Mgła utrudnia pracę na lotniskach

0
Podziel się:
bEsrPesB

Przekierowane loty i poranne opóźnienia na kilku polskich lotniskach. Wszystko z powodu mgły. - "Co najmniej pięć lotów do Warszawy musiało zostać skierowanych na inne lotniska"- mówi rzecznik portu Przemysław Przybylski. .
Lot z Agadiru został przekierowany do Rzeszowa. Samolot lecący z Nowego Jorku musiał wylądować w Gdańsku. Samolot z Zurichu wylądował w Krakowie. Samolot z Frankfurtu został skierowany do Berlina, z Tel Avivu do Rzeszowa.
Mimo, że pogoda się poprawiła, to pasażerowie mogą się jeszcze spodziewać opóźnień. Przemysław Przybylski przypuszcza, że mgła podniesie się na lotnisku do 11.00. Jednak opóźnienia mogą jeszcze chwilę potrwać.
Z powodu mgły kłopoty miało też lotnisko we Wrocławiu. Na przykład samolot z tureckiej Antalyi miał lądować przed piątą. Maszyna spodziewana jest o 10.40. Opóźnienia szykują się też na lotnisku w podwarszawskim Modlinie. Jeden z samolotów został przekierowany na lotnisko Chopina. Na szczęście pogoda poprawia się bardzo szybko i w ciągu dnia lotnisko nie powinno mieć problemów - mówiła IAR Magda Bojarska z biura prasowego portu .

IAR

bEsrPete
wiadomości
IAR
KOMENTARZE
(0)