Notowania

jackson
05.03.2009 08:19

Michael Jackson wraca na scenę. Chce zarobić na długi

Król popu będzie występować w londyńskiej hali Arena O2.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/EPA)

Michael Jackson wybrał Londyn na miejsce swego powrotu na arenę muzyczną . Dziś ma ogłosić, że przez całe lato będzie występować w olbrzymiej hali znanej jako Arena O2.

Michael Jackson ma się pojawić w Greenwich pod gigantycznym namiotem dawnej Kopuły Milenijnej, która od 2 lat funkcjonuje jako hala koncertowa pod nową nazwą Arena O2. Przed dwoma laty występował już na niej z 21 koncertami Prince, ale Michael Jackson ma dziś podpisać umowę na co najmniej 50 koncertów. Arena to moloch zdolny pomieścić 20.000 widzów. Jak wynika z nieoficjalnych przecieków, firma AEG, która administruje halą nie ma wątpliwości, że uda się ją wypełnić 50 razy i więcej.

Powrót króla popu? Zobacz reportaż telewizji CNN:

Pewne wątpliwości budzi natomiast forma 50-letniego Michaela Jacksona, który nie występował z tak wielkimi koncertami od czasu uniewinnienia w sprawie o molestowanie nieletnich w 2005 roku. W zeszłym roku pojawiło się jego zdjęcie - wychudłego i w piżamie na ulicy w Las Vegas, co pobudziło plotki o chorobie. Ale Jackson potrzebuje teraz pieniędzy.

W przyszłym miesiącu w Los Angeles pod młotek pójdzie wyposażenie jego ranczo Neverland. Mimo, że zarobił dotychczas w życiu 635 milionów dolarów, jest zadłużony podobno aż na 140 milionów. Dokładnie tyle ma wynosić wartość kontraktu Michaela Jacksona w Londynie .

* [ Wiadomości z kraju i ze świata na Twojej stronie internetowej ]( http://www.money.pl/webmaster/do_pobrania/artykuly/ )
* [ Najważniejsze informacje w twojej skrzynce e-mail! ]( http://www.money.pl/egazety/ )
Tagi: jackson, wiadomości, gospodarka, IAR
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz