Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
rajdy
01.05.2009 16:05

Międzynarodowy Rajd Rowerowy Centralnym Szlakiem Rowerowym Roztocza

Szlaki Roztocza po polskiej i ukraińskiej stronie będzie przez najbliższe cztery dni pokonywać kilkuset cyklistów z całej Polski. Międzynarodowy Rajd Rowerowy Centralnym Szlakiem Rowerowym Roztocza organizują Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego, Roztoczański Park Rowerowy i jego partner na Ukrainie, Nadbużańska Straż Graniczna oraz samorządy Józefowa, Lubyczy Królewskiej.

Podziel się
Dodaj komentarz

Dziś i jutro rowerzyści pokonają trasy Roztocza Środkowego. Piątkowe trasy wiodą pętlą wokół Józefowa, przez Puszczę Solską, a jutro po ukraińskiej stronie od Hrebennego do zabytkowej 16 wiecznej cerkwi w Potyliczu, sanktuarium w Krechowie i Lwowa.

W sobotę grupa ponad 120 osób przejedzie szlakami Jaworowskiego Parku Narodowego, a niedzielę cykliści powrócą przez Żółkiew do Lubyczy Królewskiej po polskiej stronie, w sumie ponad 100 kilometrów.

Jest to jedna w największych imprez turystyczno-krajoznawczych w Europie Środkowo-Wschodniej. Codziennych relacji z trasy mogą się Państwo spodziewać na antenie Radia Lublin, które patronuje rajdowi.

Tagi: rajdy, wiadomości, IAR
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz