Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
praca
29.09.2007 16:28

Minister Ziobro jest zadowolony z pracy swojego resortu

Po dwóch latach rządów PiS liczba przestępstw kryminalnych zmniejszyła o pół tysiąca dziennie - powiedział Zbigniew Ziobro. Jak dodał minister sprawiedliwości, jest to efekt ciężkiej pracy ministerstwa sprawiedliwości, a także funkcjonariuszy policji.

Podziel się
Dodaj komentarz

Zbigniew Ziobro powiedział, że korupcja to rak, który niszczy wiele dziedzin życia publicznego - gospodarkę, wymiar sprawiedliwości i służbę zdrowia. Dlatego PiS zdecydował się zwalczać łapówkarstwo - podkreślił Ziobro. Jak poinformował minister, pod rządami PiS wykrywalność korupcji zwiększyła się o sto procent. Szef resortu sprawiedliwości przypomniał, że tylko w sprawie afery korupcyjnej w polskiej piłce nożnej zarzuty usłyszało już około 100 osób.
Ziobro powiedział, że opozycja tak gwałtownie atakuje PiS, bo wie, że obecny rząd nie będzie tworzyć taryfy ulgowej dla nikogo - także dla polityków. "Przyjmujemy to z pokorą, bo służymy Polsce i uczciwości" - dodał minister sprawiedliwości.
Zbigniew Ziobro powiedział, że celem Prawa i Sprawiedliwości jest budowa rządu, który będzie służył każdemu obywatelowi.

Tagi: praca, wiadomości, IAR
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz