Notowania

wiadomości
12.12.2011 18:09

MSW - przed marszem 13 grudnia

Służby podległe MSW nie mają do tej pory żadnych informacji o możliwych zakłóceniach marszu 13 grudnia w Warszawie. Wieczorem w 30. rocznicę wprowadzenia stanu wojennego Prawo i Sprawiedliwość oraz środowisko "Gazety Polskiej" przejdzie w marszu z Placu trzech Krzyży pod Pomnik Józefa Piłsudskiego.

Podziel się
Dodaj komentarz

Minister spraw wewnętrznych Jacek Cichocki powiedział, że służby odpowiedzialne za bezpieczeństwo monitorują informacje dotyczące marszu.
"Na razie nie odnotowujemy żadnych zagrożeń dla samego marszu. Jeżeli sam marsz będzie przebiegał spokojnie, to nie powinno być żadnych wydarzeń, które mogłyby niepokoić warszawiaków" - stwierdził szef MSW. Dodał, że policja i BOR jest gotowa na zabezpieczenie ulic i gmachów rządowych, żeby marsz przebiegł spokojnie i godnie.
Jacek Cichocki dodał, że na razie trudno porównywać wydarzenia 11 listopada w Warszawie i zapowiadany na jutro marsz. Szef MSW wskazał, że na jutrzejsze wydarzenie swojej obecności nie zapowiadały zagraniczne grupy przeciwne marszowi, jak było to w przypadku listopadowych zamieszek.

IAR

Tagi: wiadomości, IAR
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz