Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie
MSZ apeluje w sprawie Krymu
MSZ-Krym-apel

Czytaj więcej w Money.pl
Rzecznik MSZ apeluje do Rosji o "skromność"
Rzecznik MSZ przyponiał, że Półwysep Krymski został przyłączony do Rosji dopiero w 1783 roku.
Zamach bombowy w Tajlandii. MSZ apeluje do Polaków
Lokalne media informują, że wśród 27 ofiar śmiertelnych zamachu w Bangkoku znajduje się kilku cudzoziemców.
Frankowicze apelują o poparcie projektu Kukiz'15 w ich sprawie
Projekt zakłada, że kredyty w złotówkach i kredyty denominowane w obcych walutach zostaną zrównane, co ma oznaczać potraktowanie kredytów frankowych tak, jakby od początku były kredytami w złotych.
Polski MSZ wzywa do respektowania integralności terytorialnej Ukrainy. Apelujemy o zaprzestanie prowokacyjnych ruchów wojsk na Półwyspie Krymskim - napisano w oświadczeniu przesłanym IAR
Polska dyplomacja apeluje o przestrzeganie prawa międzynarodowego, w tym podstawowych zasad Organizacji Bezpieczeństwa i Współpracy w Europie. "Wszelkie decyzje podejmowane w najbliższym czasie, w tym o charakterze wojskowym, mogą mieć niepowetowane konsekwencje dla porządku międzynarodowego" - czytamy w oświadczeniu.
MSZ wzywa państwa-sygnatariuszy Memorandum Budapesztańskiego zapewniającego gwarancje bezpieczeństwa dla Ukrainy do respektowania i realizacji swych zobowiązań. W grudniu 1994 roku Stany Zjednoczone, Federacja Rosyjska i Wlk. Brytania zadeklarowały strzec integralności i niepodległości Ukrainy w zamian za rezygnację przez nią z posiadania broni nuklearnej.

IAR
IAR