Pilka nozna - Ekstraklasa - Lechia zremisowala z Pogonia Szczecin 1:1

0

piłka nożna - Ekstraklasa - 17. kolejka - Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin

Piłkarze Lechii Gdańsk zremisowali z Pogonią Szczecin 1:1 w meczu 17. kolejki ekstraklasy.
W 17. minucie po faulu na Piotrze Wiśniewskim czerwoną kartkę dostał bramkarz gospodarzy Radosław Janukiewicz. Sędzia podyktował rzut karny, który wykorzystał Piotr Brożek.
W drugiej połowie piłkarze z Gdańska kontrowali przebieg spotkania do 72. Minuty. Wtedy drugą żółtą (a w konsekwencji czerwoną) kartkę zobaczył Piotr Wiśniewski. Od tej pory "Portowcy" coraz śmielej atakowali bramkę gospodarzy. Przyniosło to efekt w piątej minucie doliczonego czasu gry. Rafał Janicki sfaulował w polu karnym Ediego Andradinę, dostał czerwoną kartkę, a sam poszkodowany strzelił wyrównującego gola.
Dziś odbędzie się jeszcze jedno spotkanie 17. kolejki ekstraklasy. W Poznaniu miejscowy Lech podejmie warszawską Polonię.