Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
wiadomości
31.07.2013 13:47

Piłka nożna - Lewandowski: czuję się oszukany

Podziel się
Dodaj komentarz

piłka nożna - Robert Lewandowski - Bundesliga - Borussia Dortmund

Robert Lewandowski czuje się oszukany przez Borussię Dortmund. W jednym z wywiadów ujawnił, że władze niemieckiego klubu nie dotrzymują obietnic, a on sam jest bardzo rozczarowany. Chodzi o kwestię finansowe.
Oskarżenia polskiego napastnika kierowane są pod adresem Hansa-Joachima Watzke i Michaela Zorca. Menedżerowie obiecali mu znaczną podwyżkę jako zadośćuczynienie za brak zgody na transfer do Bayernu Monachium.
"Zawsze zachowywałem się fair wobec klubu, dotrzymywałem wszystkich zobowiązań i wydaje mi się, że dużo dla Borussii zrobiłem. Boli mnie to, że niektóre osoby zaprzeczają teraz swoim słowom. Jeśli ktoś coś mówi, powinien się tego trzymać. Nie chcę mówić o szczegółach. Okazuje się, że słowa powiedziane mi prosto w oczy przez poważnych ludzi są nieprawdą. Czekam, mam nadzieję, że to się wszystko jeszcze wyjaśni" - dodał 24-letni napastnik.
Robert Lewandowski jest piłkarzem Borussii Dortmund od 2010 roku. W ciągu trzech lat zdobył dla drużyny z Zagłębia Ruhry 54 bramki. Wcześniej, w latach 2008-2010, występował w Lechu Poznań, do którego trafił ze Znicza Pruszków. Piłkarz ma na koncie 54 występy w reprezentacji Polski.

Naczelna Redakcja Sportowa PR / fj / bk

Tagi: wiadomości, IAR
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz