Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Piłka nożna - LM - Przed meczami włoskich drużyn

0
Podziel się
bEqBzUet

piłka nożna - Liga Mistrzów - AC Milan - SSC Napoli
W dzisiejszych meczach Ligi Mistrzów wystąpią dwa włoskie zespoły. Napoli rozegra wyjazdowe spotkanie z Borussią Dortmund, zaś AC Milan - również na wyjeździe - zmierzy się z Celtikiem Glasgow.
Większe zainteresowanie towarzyszy meczowi Napoli z Borussią. Co do spotkania w Dortmundzie są dwie szkoły. Jedni twierdza, że to ostatnia deska ratunku dla gospodarzy. Drudzy są przekonani, że w roli chwytającego się brzytwy jest Napoli. Zwolennicy pierwszej tezy przypominają o zwycięstwie neapolitańczyków u siebie 2:1 i mówią o fatalnej sytuacji Borussii. Ich zdaniem ostatnią szansą Napoli będzie dopiero mecz z Arsenalem, podczas gdy niemiecki klub już w tym momencie stoi na straconej pozycji.
Na udział Milanu w rozgrywkach Ligi Mistrzów długi cień rzucają jego niepowodzenia na krajowych boiskach. Klub Silvio Berlusconiego nie wygrywa od pięciu kolejek. Nie do poznania jest wcześniejsza ostoja zespołu, czyli Mario Balotelli, a na nastrój w szatni wpływ - i to niedobry - mają niesnaski w łonie kierownictwa. Bliski odejścia jest dotychczasowy dyrektor generalny Adriano Galliani, którego córka Berlusconiego Barbara publicznie niemal wypycha za drzwi. Celtic Glasgow i w ogóle Liga Mistrzów stanowią ostatnie zmartwienie Milanu w tym momencie.

Naczelna Redakcja Sportowa PR / M. Lehnert / bk

bEqBzUeW
wiadomości
IAR
KOMENTARZE
(0)