Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Piłka nożna - Nawałka oficjalnie przestał być trenerem Górnika

0
Podziel się
bEpDrxbF

piłka nożna - Ekstraklasa - Adam Nawałka - Górnik Zabrze

W piątkowy poranek Adam Nawałka po raz ostatni pojawił się na odprawie zespołu Górnika Zabrze i oficjalnie przestał pełnić funkcję pierwszego szkoleniowca 14-krotnego mistrza Polski.
Zanim sztab szkoleniowy Górnika przeszedł do analizy gry najbliższego rywala - Lecha Poznań, nowo wybrany selekcjoner reprezentacji Polski podziękował zawodnikom oraz pozostałym członkom sztabu za współpracę. Jednocześnie życzył Górnikowi sukcesów w kolejnych spotkaniach.
"Mam ogromną satysfakcję, że przez te cztery lata pracy w Górniku udało się sprawić, że klub nie tylko awansował do ekstraklasy, ale znów gra o najwyższe cele. Współpraca ze wszystkimi, którym zależy na dobru klubu była dla mnie zaszczytem" czytamy w oświadczeniu Adama Nawałki na oficjalnej stronie internetowej Górnika Zabrze. "Z Górnikiem się jednak nie żegnam. Mówię tylko do widzenia i życzę kolejnych sukcesów" kończy były trener Górnika Zabrze.
Nawałka został w 26 października nominowany na selekcjonera kadry narodowej. W niedzielnym meczu z Lechem zabrzan prawdopodobnie poprowadzi Bogdan Zając, asystent Nawałki.

Naczelna Redakcja Sportowa PR / jk

bEpDrxci
wiadomości
IAR
KOMENTARZE
(0)