Piłka nożna - Real Madryt pokonał Manchester United w Lidze Mistrzów

0

Real Madryt awansował do ćwierćfinału Ligi Mistrzów. Królewscy pokonali na Old Trafford Manchester United 2:1.
Zaczęło się pechowo dla Realu - od samobójczego strzału Sergio Ramosa. Na wyrównanie trzeba było czekać do drugiej połowy. W 66 minucie bramkę zdobył Modrić a 3 minuty później - Ronaldo. "Modrić podniósł kurtynę na Old Trafford" - okrzyknęła hiszpańska prasa. "10. puchar zaczyna być rzeczywistością"- tytułuje dziennik sportowy Marca. "Bohaterskie zwycięstwo" - zapewnia dziennik ABC.
Komentatorzy chwalą Diego Lopeza - bramkarza, który zastępuje kontuzjowanego Casillasa i zastanawiają się, dlaczego Rooney wyszedł na murawę dopiero w drugiej połowie - "Gdyby grał od początku a z boiska nie zszedłby z czerwoną kartką Nani, prawdopodobnie nie mielibyśmy tylu powodów do radości" - zapewnia komentator dziennika El Pais.