Notowania

pis
24.04.2009 17:53

PiS o kampanii wyborczej do Parlamentu Europejskiego

Kampania Prawa i Sprawiedliwości przed wyborami do Parlamentu Europejskiego będzie opierać się na bezpośrednich spotkaniach polityków z wyborcami.      

Podziel się
Dodaj komentarz

Poseł Adam Hofman powiedział, że PiS chce zmobolizować mieszkańców małych miast i wsi by wzięli udział w głosowaniu 7 czerwca. Partii zależy, by wyborcy rozczarowani rządami Platformy Obywatelskiej nie wyrazili swojego niezadowolenia zostając w domach, ale oddali głosy na PiS.

Adam Hofman, który jest kandydatem na europosła powiedział, że sam zamierza odbyć conajmniej 20 takich spotkań. Podkreślił, że w przeciwieństwie do polityków PO jego partia pamięta, że Polska to nie tylko duże miasta, ale i prowincja.

Poseł Adam Lipiński uważa, że w czasie kampanii warto odwoływać się do rządów PiS. Przypomina, że okres, w którym rządziło Prawo i Sprawiedliwość to czas stabilnego i szybkiego rozwoju gospodarczego. O tym, i o osiągnięciach w polityce zagranicznej mają przypominać posłowie PiS-u podczas spotkań z wyborcami.

Aby nie pozbawić kampanii ważnego czynnika zaskoczenia posłowie PiS nie chcieli ujawnić jakimi argumentami i spotami zaskoczą jeszcze konkurentów i wyborców.

Z liczby spotkań z wyborcami odbytych w terenie posłowie będą rozliczani przez władze partii.

Tagi: pis, wiadomości, IAR
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz