Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Policja - zaginięcie w lesie

0
Podziel się

Stołeczni policjanci pomogli chłopcu, który zagubił się wczoraj wieczorem w Puszczy Kampinoskiej. To już trzeci przypadek zagubienia się w lesie w okolicach stolicy w ciągu ostatnich miesięcy. Policja ostrzega przed nierozważnymi wędrówkami w lesie.

bEiTyKBN

Do wczorajszego zdarzenia doszło w północnych rejonach Kampinoskiego Parku Narodowego. 13-letni chłopiec zgubił się w gęstym lesie. Edyta Adamus z Komendy Stołecznej Policji powiedziała, że nastolatek zniknął podczas spaceru z matką. Kobieta próbowała bezskutecznie poszukiwać syna, ale zmuszona była zawiadomić policję.

Policjanci z Nowego Dworu Mazowieckiego przekazali informację do okolicznych patroli. Jeden z nich zauważył wychodzącego z lasu chłopca kilka kilometrów od miejsca zaginięcia. Nastolatek znalazł w lesie zielony szlak turystyczny, który doprowadził go w okolice Sowiej Woli. Policjanci przekazali go pod opiekę matki.

W tym roku stołeczni policjanci mieli jeszcze dwa podobne zgłoszenia. Edyta Adamus z Komendy Stołecznej Policji podkreśla, że sprawa jest szczególnie niebezpieczna, jeśli w lesie zagubi się dziecko. Zawsze w takiej sytuacji można zadzwonić na policję - radzi.

bEiTyKBP

Policja ostrzega, że za dzieci do lat 13 pełną odpowiedzialność ponoszą rodzice. Lato to czas kiedy zgłaszanych jest wiele zaginięć. Duża część z nich okazuje się wakacyjnymi ucieczkami z domu.

bEiTyKCq
wiadomości
IAR
KOMENTARZE
(0)