Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

"Polska" - Gosiewski straci fotel szefa klubu

0
Podziel się

Dziennik "Polska" ustalił, że Przemysław Gosiewski ma stracić fotel przewodniczącego klubu parlamentarnego PiS. Gazeta przypomina, że do tej pory był on jednym z najbardziej zaufanych współpracowników prezesa partii.

bEiwvmWJ

"Skarg na przewodniczącego Gosiewskiego było tak dużo, że Jarosław Kaczyński się ugiął" - mówi "Polsce" jeden z młodych posłów PiS. Ujawnia, że komitet polityczny partii zdecydował, że należy przygotować dokument, który wyliczałby wszystkie błędy przewodniczącego klubu parlamentarnego PiS
Raport ma przygotować Krzysztof Jurgiel, niegdyś bliski Gosiewskiemu, a obecnie jeden z jego głównych przeciwników. Sam Jurgiel temu zaprzecza. Według "Polski" sprawa jest jednak przesądzona, bo odejście Przemysława Gosiewskiego jest elementem zmiany wizerunku PiS. "Ze wszystkich badań wynika, że nie budzi on sympatii i zaufania wyborców" - mówi gazecie młody poseł PiS.
W ramach ocieplania wizerunku partii fotel ten ma zająć kobieta. Największe szanse ma Aleksandra Natalli-Świat, ale w grę wchodzi także Grażyna Gęsicka. Więcej na ten temat - w dzienniku "Polska".

"Polska"/kry/MagM

bEiwvmXm
wiadomości
IAR
KOMENTARZE
(0)