Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
wiadomości
06.07.2011 21:35

Polskie Radio - nowy prezes

Rada Nadzorcza Polskiego Radia zarekomendowała Jarosława Hasińskiego na stanowisko prezesa spółki. Rada rekomendowała też Henryka Cicheckiego i Jolantę Wiśniewską na członków Zarządu.

Podziel się
Dodaj komentarz

O wynikach posiedzenia Rady Nadzorczej poinformował jej przewodniczący Stanisław Jędrzejewski. Jak powiedział, Jarosław Hasiński był rekomendowany przez większość Rady, ale niejednomyślnie, przy trzech zdaniach odrębnych.
"Jest to rekomendacja, a powołuje członków i prezesa Krajowa Rada Radiofonii I Telewizji" - dodał Stanisław Jędrzejewski.
Przewodniczący Rady Nadzorczej wcześniej zapewnił też, że po wyłonieniu nowego Zarządu nagrania z wysłuchań kandydatów zostaną zamieszczone na stronach Polskiego Radia.
Rozmowy kwalifikacyjne z kandydatami na prezesa i dwóch członków zarządu zakończyły się 16 czerwca. Rada Nadzorcza podczas dwóch dni wysłuchała dziewięciu osób kandydujących do zarządu Polskiego Radia i trzech kandydatów na prezesa spółki. O fotel prezesa ubiegali się: obecny członek zarządu Władysław Bogdanowski, który jednocześnie kandydował i na członka zarządu i do fotela prezesa zarządu, Jarosław Hasiński - obecny prezes Polskiego Radia i Andrzej Siezieniewski, który kierował spółką w latach 2002-2006.

IAR

Tagi: wiadomości, IAR
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz