Notowania

lech kaczyński
28.12.2008 08:30

Prezydent pojawi się na uczelniach

Na początku roku prezydent rozpocznie drugą serię podróży po Polsce.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/Jacek Turczyk)

Na początku roku prezydent rozpocznie drugą serię podróży po Polsce- dowiedział się serwis internetowy tvp.info.

Lech Kaczyńskiodwiedzi każde województwo i skupi się przede wszystkim na spotkaniach na uczelniach wyższych. Poprzedni objazd głowy państwa po kraju był związany z uroczystościami 90. rocznicy odzyskania niepodległości.

Z informacji serwisu tvp.info wynika, że otoczenie Lecha Kaczyńskiego chce tym razem wyeksponować fakt, że prezydent przez lata pracował jako profesor prawa i dobrze zna środowiska akademickie. Forma bezpośrednich spotkań ma mu pomóc w zyskaniu sympatii studentów. Prezydent miałby na każdej uczelni wygłosić wykład odnoszący się między innymi do bieżących wydarzeń. Miałby też w ich trakcie tłumaczyć motywy swoich decyzji, na przykład wetowania ustaw czy wyjazdów na szczyty Unii Europejskiej. Po wykładzie byłby czas na luźniejszą rozmowę i na zadawanie prezydentowi pytań - podaje tvp.info.

ZOBACZ TAKŻE:

* [ Prezydent "wybrał mniejsze zło" i podpisał specustawę ]( http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/prezydent;wybral;mniejsze;zlo;i;podpisal;specustawe,63,0,410687.html )
* [ Wiadomości z kraju i ze świata na Twojej stronie internetowej ]( http://www.money.pl/webmaster/do_pobrania/artykuly/ )
Tagi: lech kaczyński, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, najważniejsze, IAR
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz