Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Prezydent z ludzką twarzą

0
Podziel się:

Bronisław Komorowski-zaprzysiężenie-3. rocznica

Mąż stanu, dobry ojciec, prezydent wszystkich Polaków - tak określa się Bronisława Komorowskiego w trzecią rocznice jego zaprzysiężenia. 6 sierpnia 2010 roku złożył on przysięgę przed Zgromadzeniem Narodowym. Około 70 procent Polaków, ankietowanych przez CBOS pozytywnie ocenia działalność swojego prezydenta.
Zbigniew Lazar, specjalista od wizerunku i marketingu politycznego podkreślił w PR24, że tak duża popularność prezydenta, nie dziwi. Bronisław Komorowski stworzył wizerunek swojaka, co przeciętnemu Polakowi bardzo odpowiada. "Taki swój chłop, jowialny, ale nie rubaszny." - wyjaśniał w PR24 Zbigniew Lazar.
Według specjalisty od wizerunku, zachowanie i sposób bycia prezydenta stopniowo ewoluuje. Można to zauważyć chociażby w procesie znikania charakterystycznego dla Bronisława Komorowskiego wąsa, który od początku prezydentury był sukcesywnie przycinany, aby na końcu zupełnie zniknąć. Prezydent ma bardzo wyraźny i konkretny sposób bycia i wysławiania się, który zmienia się, jak każdy, ale ważne jest to, że nie odbywa się to na siłę. Prezydent po objęciu swej funkcji nagle nie zaczął się zachowywać jak ktoś zupełnie inny - tłumaczył Zbigniew Lazar.
Prezydenturę Bronisława Komorowskiego ocenia się mianem spokojnej i wyważonej. Zdaniem jednych, łączy ona społeczeństwo. Według krytyków, jest to prezydentura mało ambitna, choć stabilna i przewidywalna.

IAR

wiadomości
IAR
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)