Notowania

psl
27.08.2009 11:28

PSL: chcemy uzyskać deklarację premiera, jak rozwiązać problem mediów publicznych

Poseł Eugeniusz Kłopotek chce aby premier i minister finansów na najbliższym posiedzeniu zadeklarowali ile pieniędzy można wyasygnować w budżecie na media publiczne.

Podziel się
Dodaj komentarz

Polityk PSL na antenie Polskiego Radia PiK zapowiedział, że jego klub raczej zagłosuje razem z koalicjantem za odrzuceniem weta prezydenta. Chcemy jednak uzyskać deklarację premiera Tuska, jak rozwiązać problem misji mediów publicznych, szczególnie Polskiego Radia - dodał poseł Kłopotek.

Poseł Kłopotek nie wierzy, że uda się sprzedać polskie stocznie Katarczykom. Podejrzewa, że wcześniejsze zapewnienia o inwestorach były związane z kampanią przed wyborami do Parlamentu Europejskiego.

Eugeniusz Kłopotek nie rozumie dlaczego minister sportu chce przekwalifikować stadion Śląski w Chorzowie na lekkoatletyczny, skoro w Bydgoszczy jest profesjonalny obiekt. Można było podczas remontu stadionu Zawiszy przystosować go także do mistrzostw lekkoatletycznych.

W ostatnich latach najważniejsze imprezy lekkoatletyczne o randze międzynarodowej odbywały się właśnie na bydgoskim stadionie.

Tagi: psl, wiadomości, IAR
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz