Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Sejm - PiS - nowy klub

0
Podziel się

Secesjoniści z PiS mają już w Sejmie swój Klub Parlamentarny "Polska jest najważniejsza". "Prawie" mają, bo czekają na formalną rejestrację.Udało im się zebrać 15 członków i zapowiadają, że będzie ich więcej

bEhhAKVx

Liderka stowarzyszenia Joanna Kluzik-Rostkowska wierzy w jego sukces. Podkreśla, że polska scena polityczna zasługuje na dobrą, rzetelną i twardą opozycję. "Nawet najdłuższą podróż zaczyna się od pierwszego kroku. My dziś ten krok wykonujemy" - mówi Kluzik-Rostkowska. Jej zdaniem wybory samorządowe pokazały, że "Polacy mają dosyć jałowych sporów i polityki złych emocji". Zwraca uwagę, że w ciągu ostatnich 5 miesięcy, PiS i PO straciły razem 6 milionów wyborców. "Polska zasługuje na dobry rząd, który nie będzie się bał poważnych wyzwań" - mówi Joanna Kluzik-Rostkowska.
Oprócz Joanny Kluzik-Rostkowskiej w skład nowego klubu wchodzą Elżbieta Jakubiak, Paweł Poncyljusz, Jacek Pilch, Tomasz Dudziński, Jan Ołdakowski, Lena Dąbkowska-Cichocka, Zbysław Owczarski, Adam Gawęda, Jan Filip Libicki, Jacek Tomczak, a także Wojciech Mojzesowicz, Andrzej Walkowiak, Kazimierz Hajda i Wiesław Kilian.

bEhhAKWa
wiadomości
IAR
KOMENTARZE
(0)