Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Sellin o życiu politycznym

0
Podziel się:

Poseł Jarosław Sellin wyraził nadzieję, że katastrofa pod Smoleńskiem zmieni styl polskiej polityki. Poseł koła Polska Plus powiedział w Programie Pierwszym Polskiego Radia, że powinno się spierać o poglądy, a nie atakować poszczególnych osób, gdyż każdemu należy się szacunek.

bETIbdaZ

Zdaniem Sellina, najważniejsze jest właśnie przywrócenie szacunku w życiu publicznym. Poseł dodał, że w ostatnich latach na pierwszy plan wysunęli się polityczni "fighterzy", zastępując ludzi spokojnych i przygotowanych merytorycznie.

Jarosław Sellin uważa, że marszałek Sejmu Bronisław Komorowski jest w bardzo trudnej sytuacji, gdyż przejął obowiązki szefa państwa będąc kandydatem na prezydenta. Stąd może się brać pewien chłód w zachowaniu marszałka Sejmu. Sellin powiedział, że podobało mu się wezwanie polityków do rachunku sumienia, zawarte w sejmowym wystąpieniu Komorowskiego.

Poseł Polski Plus powiedział, że przyszły tydzień będzie wypełniony pogrzebami ofiar katastrofy. Równocześnie jednak zacznie się działalność polityczna, w tym przygotowania do wyborów prezydenckich. Sellin przyznał, że nie wie, jak będzie wyglądać kampania wyborcza. Wyraził jednak nadzieję, że uczestnicy polemik zachowają szacunek dla swych przeciwników.

bETIbdbC
wiadomości
IAR
KOMENTARZE
(0)