Siatkówka - Orlen Liga: Szełuchina nie zagra do końca sezonu

0

siatkówka - Orlen Liga - Atom Trefl Sopot - Julia Szełuchina - Eczacibasi VitrA

Środkowa bloku zespołu mistrzyń Polski, Atomu Trefla Sopot, Julia Szełuchina, nie zagra do końca sezonu. U pochodzącej z Ukrainy zawodniczki stwierdzono zerwanie więzadeł krzyżowych w prawym kolanie. Szełuchina nabawiła się kontuzji w meczu pierwszej rundy play off Ligi Mistrzyń w Stambule z Eczacibasi VitrA, który odbył się w miniony wtorek. Szełuchina doznała urazu w połowie czwartego seta, a mistrzynie Polski przegrały ten mecz 1:3.

Ponieważ okno transferowe zostało zamknięte na początku grudnia, do końca sezonu Atom Trefl nie może pozyskać nowej zawodniczki. W tej sytuacji holenderski trener mistrzyń Polski Teun Buijs ma do dyspozycji tylko dwie nominalne środkowe bloku - Zuzannę Jefimienko oraz 21-letnią Justynę Łukasik, która dotychczas była rezerwową.