Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
politycy
16.06.2006 09:17

Sygnały - Porażka "biało-czerwonych" na Mundialu w ocenie polityków

Poseł Samoobrony Janusz Wójcik twierdzi, że jest konflikt w łonie polskiej reprezentacji piłkarskiej. Były selekcjoner reprezentacji Polski, a obecnie przewodniczący sejmowej Komisji Kultury Fizycznej i Sportu dodał, że wie to od osób, z którymi rozmawiał w Niemczech.

Podziel się
Dodaj komentarz

Oceniając występ naszej drużyny na Mundialu Janusz Wójcik powiedział w "Sygnałach Dnia", że zawiedli zawodnicy, którzy mieli stanowić człon polskiej drużyny. Wśród nich wymienił Mirosława Szymkowiaka, Macieja Żurawskiego i Jacka Krzynówka. Jego zdaniem, to właśnie oni są w konflikcie z trenerem. Poseł Wójcik dodał, że nie rozumie po co ci zawodnicy pojechali do Niemiec.
Janusz Wójcik podkreślił też, że Paweł Janas nie powinien się tłumaczyć. Według niego, argumentacja polskiego selekcjonera do nikogo już nie trafia.
Z kolei poseł Platformy Obywatelskiej Mirosław Drzewiecki ocenił, że nasza reprezentacja była źle przygotowana do Mistrzostw Świata. Wiceprzewodniczący sejmowej Komisji Kultury Fizycznej i Sportu wytknął polskiemu selekcjonerowi szereg błędów. Jego zdaniem, Paweł Janas źle wybrał zawodników, nie reagował też na sytuację na boisku. Zdaniem posła Drzewieckiego, Paweł Janas nie nadaje się do prowadzenia reprezentacji - jest on w swych metodach treningowych zbyt archaiczny i niesprawiedliwy.
Polscy piłkarze już po dwóch meczach grupowych nie liczą się już w walce o Puchar Świata. Przegrali 0:2 z Ekwadorem i 0:1 z Niemcami. Naszych piłkarzy czeka jeszcze spotkanie z Kostaryką, ale gdyby nawet je wygrali, i tak nie mają szans na wejście do 1/8 finału Mistrzostw Świata.

Tagi: politycy, wiadomości, IAR
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz