Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Szpitalne urazówki pękaja w szwach

0
Podziel się

Zima wróciła na dobre i na oddziały chirurgii urazowej trafia teraz coraz więcej pacjentów ze zwichnięciami czy złamaniami rąk czy nóg.

Szpitalne urazówki pękaja w szwach
(Reporter Poland)
bDJDFFPF

To efekt m.in. śliskich, oblodzonych czy nieodśnieżonych chodników.
Tylko szpitalna izba przyjęć w Krynicy Zdrój przyjmuje teraz w ciągu dnia około 50 osób z urazami. To o ponad 30 procent więcej niż zwykle.

Wśród poszkodowanych są również narciarze czy snowboardziści. Lekarz Marek Domański mówi, że głównie mają urazy kończyn dolnych, między innymi stawów kolanowych czy uszkodzenie więzadeł kolana.

_ - Jeżeli chodzi o urazy po wypadkach na śliskim chodniku to są obrażenia nadgarstków czy głowy _- dodaje Marek Domański. Lekarze apelują, aby nie bagatelizować urazów. Zbyt późne skontaktowanie się ze specjalistą może grozić poważnymi powikłaniami.

bDJDFFPH
Czytaj więcej w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/219/m202715.jpg ) ] (http://tech.money.pl/to-najwieksze-opady-sniegu-od-10-lat-0-1234305.html#utm_source=money.pl&utm_medium=referral&utm_term=redakcja&utm_campaign=box-podobne) "To największe opady śniegu od 10 lat" Gwałtowny atak zimy sparaliżował dziś komunikację w Austrii, na Słowacji, w południowych Czechach i na północy Węgier.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/196/m242628.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/to;epidemia;szpitale;wstrzymuja;odwiedziny,191,0,1228991.html#utm_source=money.pl&utm_medium=referral&utm_term=redakcja&utm_campaign=box-podobne) To epidemia? Szpitale wstrzymują odwiedziny Zdiagnozowano ponad 134 tysiące zachorowań na grypę i podobne infekcje.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/174/m86446.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/protest;lekarzy;beda;wypowiadac;prace,221,0,1228765.html#utm_source=money.pl&utm_medium=referral&utm_term=redakcja&utm_campaign=box-podobne) Protest lekarzy. Będą wypowiadać pracę W wielu szpitalach, a szczególnie tych przekształconych w spółki handlowe, lekarze mają zaniżane stawki.
bDJDFFQi
KOMENTARZE
(0)