Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Tomczykiewicz zaprasza Kluzik-Rostkowską do PO

0
Podziel się:

Szef klubu Platformy Obywatelskiej podkreśla, że listy wyborcze są już gotowe, ale dla znanego polityka zawsze znajdzie się miejsce.

Tomczykiewicz zaprasza Kluzik-Rostkowską do PO
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

Tomasz Tomczykiewcz chce by Joanna Kluzik - Rostkowska wystartowała z list PO. Tomczykiewicz podkreśla, że decyzji ostatecznej jeszcze nie ma, ale zaproszenie jest.

POSŁUCHAJ WYPOWIEDZI TOMASZA TOMCZYKIEWICZA:

Tomasz Tomczykiewcz dodaje, że decyzja co do Joanny Kluzik - Rostkowskiej zapadnie jeszcze w tym tygodniu.

Joanna Kluzik - Rostkowska nie ubiegała się o funkcję prezesa PJN na sobotnim zjeździe ugrupowania. Zrezygnowała też z funkcji szefowej klubu i stowarzyszenia.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/141/t139405.jpg ) ] (http://www.money.pl/archiwum/mikrofon/artykul/kluzik-rostkowska;nie;slyszalam;zaproszenia;do;po,80,0,845648.html) Kluzik-Rostkowska: Nie słyszałam zaproszenia do PO PiS trzeba otoczyć politycznym kordonem sanitarnym.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/139/t141195.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/kowal;kluzik-rostkowska;nie;przejdzie;do;po,191,0,845759.html) Kowal: Kluzik-Rostkowska nie przejdzie do PO Paweł Kowal zapewnił, że jest w kontakcie z byłą szefową PJN. Tymczasem PiS i PO są gotowe przyjąć niektórych polityków tej partii.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/126/t130686.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/rozlam;w;pjn;cierpia;na;syndrom;fritzla,105,0,845673.html) Rozłam w PJN? "Cierpią na syndrom Fritzla" Wraz z byłą szefową Joanną Kluzik-Rostkowską z klubu może odejść kilku posłów.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)