Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

"Trybuna" - abolicja podatkowa

0
Podziel się:

"Trybuna" apeluje do posłów, aby podczas najbliższego posiedzenia Sejmu rozpatrzyli zgłoszony przez Lewicę i Demokratów projekt zmiany ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych. Dotyczy on abolicji dla Polaków pracujących za granicą i płacących podatek dwa razy.

PO obiecywała to przed wyborami, ale nie zrobiła nic, by swoją obietnicę zrealizować- pisze "Trybuna". "Jeśli Donald Tusk i jego rząd się nie pośpieszą, to nie uda się zrealizować jednego z przedwyborczych haseł Platformy, które zakładało, że nasi rodacy będą chcieli wracać z emigracjii inwestować w Polsce" - dodaje dziennik.
Problem abolicji dotyczy tysiecy Polaków, którzy wyjechali do Wielkiej Brytanii, Irlandii i innych państw. A czasu na rozwiązanie tego problemu jest mało, bowiem 30 kwietnia mija termin rozliczenia się z fiskusem. Jeśli zainteresowani podatnicy mieliby jeszcze w tym roku skorzystać z ustawy, musi ona szybko znaleźć się w rękach posłów i zostać potraktowana priorytetowo- czytamy w dzienniku. Więcej na temat zgłoszonego przez Lewicę i Demokratów projektu pisze "Trybuna".

Trybuna/adb/Siekaj

wiadomości
IAR
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)