Notowania

usa
30.06.2009 19:30

USA: Michael Jackson pozostawił testament

Michael Jackson pozostawił testament, w którym podzielił większość swego majątku podzielił pomiędzy matkę i trojkę swoich dzieci. Amerykański dziennik

Podziel się
Dodaj komentarz

Wall Street Journal

twierdzi, że piosenkarz nic nie zapisał ojcu Josephowi.

Powołując się na osoby z otoczenia zmarłego w ubiegłym tygodniu Michaela Jacksona, Wall Street Journal napisał, że jego ostatni testament pochodzi z 2002 roku. Prawnicy mają go przedstawić w sądzie w najbliższy czwartek. Nie wiadomo, kto poza matką i trójką dzieci jest na liści spadkobierców zmarłego piosenkarza.

Wall Street Journal
twierdzi, że Jackson zapisał część swego majątku jednej lub kilku fundacjom charytatywnym. Pierwszy krok w kierunku przejęcia spadku po Michaelu Jacksonie wykonali jego rodzice. Wystąpili oni do sądu o prawo do opieki nad dziećmi oraz zarządzania w ich imieniu pozostawionym przez piosenkarza majątkiem. Wczoraj sędzia z Los Angeles przyznał tymczasową opiekę nad dwoma synami i córką Jacksona jego matce Katharine. Początek procesu, który rozstrzygnie, kto otrzyma stałą opiekę nad dziećmi, zaplanowano na przyszły poniedziałek.

Rodzice Michaela Jacksona twierdzą, że ich syn nie pozostawił ważnego testamentu, co oznacza, że cały spadek powinny otrzymać dzieci. Według ekspertów spory sądowe dotyczące majątku zmarłego piosenkarza mogą ciągnąć się latami.

Tagi: usa, wiadomości, IAR
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz