Notowania

wiadomości
12.05.2012 19:56

Warszawskie Targi Ksiazki - trzeci dzien

Warszawskie Targi Książki - trzeci dzień

Podziel się
Dodaj komentarz

Dziś trzeci dzień Warszawskich Targów Książki, które odbywają się w Pałacu Kultury i Nauki. Na targach przez cały dzień tłumy odwiedzających, którzy liczą na ciekawe spotkania z autorami książek, znanymi osobami oraz na możliwość zakupienia książek.
Prezes spółki Targi Książki Aldona Zawadzka podkreśla, że wyraźnie widać większe zainteresowanie targami w tym roku niż w ubiegłym. Przez cały dzień stały kolejki do kasy i do wejścia na Targi. Prezes Zawadzka cieszy się, że Targi odwiedzane są przez całe rodziny.
W tym roku organizatorzy przygotowali bogaty program - adresowany do czytelników i ludzi z branży. Zorganizowano wiele spotkań z autorami książek i konkursów z nagrodami. Targi są adresowane również do dzieci, które potrzebują edukacji czytelniczej od najmłodszych lat. Dla nich jest specjalny program w wydzielonej sali, gdzie odbywają się warsztaty, zabawy i spotkania z autorami książek.
Dużo przedsięwzięć z poprzednich targów będzie kontynuowanych - takich jak Forum Nowych Technologii czy Festiwal Komiksowa Warszawa.
W Warszawskich Targach Książki uczestniczy 500 wystawców z kraju i zagranicy oraz 400 autorów i tłumaczy książek.

IAR

Tagi: wiadomości, IAR
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz