Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Wieczorem i w nocy nie najlepsze warunki jazdy

0
Podziel się
bEivdcrV

Pogoda - prognoza - noc

Wieczorem i w nocy nie najlepsze warunki jazdy. Według prognoz Instytutu Meteorologii i Gospodarki szczególnie na zachodzie i północy kraju, kierowcy będą musieli uważać na drogach.
Synoptyk Instytutu Anna Nemec wyjaśnia, że z zachodu nad Polskę nadciąga deszczowy front. Nie można wykluczyć, że deszcz będzie na północy wielkopolski zamarzać tworząc gołoledź. Z kolei w Sudetach i Beskidzie Śląskim możliwe opady deszczu ze śniegiem lub śniegu. Na wschodzie w centrum Polski nie powinien padać deszcz, a zachmurzenie będzie małe lub umiarkowane.
W nocy i rano w Małopolsce, na Lubelszczyźnie i Podkarpaciu lokalnie mogą pojawiać się mgły ograniczające widzialność do 300 metrów.
W nocy będzie ciepło , temperatura minimalna od -3 stopni na wschodzie i w dolinach karpackich do 3 stopni na zachodzie i wybrzeżu.
Natomiast zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami, a na północy i wschodzie miejscami słabe opady deszczu, na Suwalszczyźnie deszczu ze śniegiem. Nadal będzie ciepło od 2 stopni na północy i wschodzie do 8 na południowym zachodzie.

IAR

bEivdcsy
wiadomości
IAR
KOMENTARZE
(0)