Notowania

wiadomości
02.06.2012 10:46

Wielka bramka-Swiatynia Opatrznosci-Spotkanie Mlodych

Wielka bramka-Świątynia Opatrzności-Spotkanie Młodych

Podziel się
Dodaj komentarz

Przed świątynią Opatrzności Bożej w Warszawie odbędzie się dziś bicie rekordu świata w strzelaniu do wielkiej bramki. To część obchodów Dnia Młodych przed jutrzejszym Świętem Dziękczynienia.
Jak wyjaśnia prezes Zarządu Centrum Opatrzności Bożej
Piotr Gaweł, bramka będzie naprawdę potężna, a bicie rekordu to początek dopingu naszej reprezentacji przed Euro. Przez 45 minut uczestnicy akcji będą kopać do bramki o wymiarach 20 na 5 metrów - po to, by nasza reprezentacja strzeliła pierwszego gola.
A do wygrania są naprawdę cenne nagrody, między innymi bilety na Euro, bilety na dzisiejszy mecz Polski z Andorą, ale także koszulki i piłki z podpisami reprezentacji.
Piłkarskie umiejętności zaprezentuje też metropolita warszawski Kardynał Kazimierz Nycz. Hierarcha ma nadzieję, że nawet jeżeli nie strzeli gola, to nie przełoży się to wyniki naszej reprezentacji. Jak podkreśla, niezależnie od tego, czy on sam trafi do bramki, gole podczas Euro powinny padać licznie.
Początek bicia rekordu - o 14:00. Potem przed Świątynią Opatrzności odbędzie się koncert Darka Malejonka i program ewangelizacyjny z tanecznym flash mobem. Imprezę zakończy o 17:00 msza święta, której będzie przewodniczył kardynał Kazimierz Nycz, a homilię wygłosi kardynał Stanisław Ryłko.

Informacyjna Agencja Radiowa

Tagi: wiadomości, IAR
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz