Notowania

superpuchar
09.02.2012 17:52

Zbojkotują Superpuchar? Manifestacja przed Narodowym

Kibice Legii Warszawa i Wisły Kraków mogą się spotkać przed Stadionem Narodowym.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Reporter)

Kibice Legii Warszawa i Wisły Kraków pojutrze mogą się spotkać przed Stadionem Narodowym. Wpłynął już wniosek o legalizację zgromadzenia do stołecznego ratusza.

Władze miasta podejrzewają, że na tę manifestację mogą przybyć kibice krakowskiej Wisły. Świadczyć mają o tym wpisy na stronie internetowej kibiców tej drużyny.

Ratusz prowadzi obecnie rozmowy z organizatorami obu manifestacji na temat trasy przebiegu, godzin rozpoczęcia oraz ich liczebności. Trwają też rozmowy ze służbami na temat zabezpieczenia tych dwóch przemarszów.

Czytaj o Stadionie Narodowym w Money.pl
Superpuchar Polski zagrożony. Przez kiboli Na razie jednak policja, straż pożarna i sanepid nie chcą wydać pozytywnych opinii, bez których miasto nie da zgody na imprezę.
To ostateczny termin dla Stadionu Narodowego Miasto nie chce wydać zgody na organizację meczu, bo wątpliwości dotyczące między innymi bezpieczeństwa nadal ma policja i sanepid.
Zatrzymani kibole. Odpowiedzą przed sądem Śledztwo w tej sprawie wszczęto, gdy w ręce policjantów wpadł film nakręcony podczas awantury i dokumentujący przebieg bitwy
Tagi: superpuchar, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, IAR
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz