Notowania

wiadomości
21.04.2012 17:39

Ziobro-TV Trwam-manifestacja

"Chcemy działać razem" - mówił Zbigniew Ziobro przed Belwederem, odpowiadając na wcześniejszy apel o jedność wystosowany do niego przez Jarosława Kaczyńskiego. Szef Solidarnej Polskiej mówił, że to co było zostało zapomniane. "Jesteśmy razem, Solidarna Polska i Prawo i Sprawiedliwość" - mówił Ziobro występując w czasie manifestacji przeciwko nieprzyznaniu Telewizji Trwam miejsca na multipleksie cyfrowym.

Podziel się
Dodaj komentarz

Szef Solidarnej Polski jest zdania, że obrona Telewizji Trwam jest obroną polskiej wolności. Według niego Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji nie przyznając stacji ojca Rydzyka miejsca na multipleksie cyfrowym chce zagłuszyć wolność słowa w naszym kraju. "Musimy przypominać rządzącym w Polsce, że fundamentem demokracji jest pluralizm mediów" - podkreślał Zbigniew Ziobro. Jego zdaniem obecnie w naszym kraju usiłuje się zagłuszyć ludzi, którzy domagają się prawdy.
"Dziś wolność jest dla tych, którzy obrażają polski Kościół, mówią do polskich duchownych, że są chamami, którzy domagają się bezkarnego popełnienia przestępstw narkotykowych, znieważają polską flagę, niszczą Biblię. Musimy powiedzieć temu twardo nie" - podkreślał szef SP.

IAR

Tagi: wiadomości, IAR
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz