Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
partia
08.09.2007 03:39

"Życie Warszawy"- Partie silnie zabiegają o poparcie autorytetów

"Życie Warszawy" pisze, że partie polityczne silnie zabiegają o poparcie autorytetów w kampanii wyborczej. Gazeta podkreśla, że najmilej widziane na partyjnych listach wyborczych postacie to: były premier Kazimierz Marcinkiewicz, były minister obrony nardowej Radosław Sikorski oraz profesor Władysław Bartoszewski.

Podziel się
Dodaj komentarz

Jak pisze "Życie Warszawy" wszystkimi trzema interesuje się PSL. Nieoficjalnie jeden z posłów mówi, że Stronnictwo chciałoby wielkim nazwiskiem otworzyć swoją warszawską listę. Dodaje jednak, że tymi samymi osobami interesują się też inne partie, na przykład Platforma Obywatelska.
Gazeta podkreśla, że przed wyborami politycy sięgają także po wsparcie ludzi, którzy autorytetami mogą być dla młodego pokolenia. Prym wśród nich wiodą gwiazdy estrady. Na przykład Paweł Kukiz popiera Platformę Obywatelską i deklaruje, że może zagrać w prowadzonej przez PO kampanii wyborczej. Z polityką skończył natomiast Krzysztof Cugowski, senator PiS i wokalista Budki Suflera. ­Jak sam zapowiada, nie będzie kandydował a kampanię wyborczą obejrzy w telewizji.

ŻW/MagM

Tagi: partia, wiadomości, IAR
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz