Notowania

bezpieczeństwo
20.11.2008 01:27

"Życie Warszawy" - Bezpieczeństwo na "jedynkę"

"Życie Warszawy" krytykuje działalność prezydent Warszawy w dziedzinie bezpieczeństwa. Zdaniem dziennika gdyby dzisiaj kończyła się kadencja Hanny Gronkiewicz-Waltz zasłużyłaby ona w tym względzie na "jedynkę". "Na razie z programu wyborczego dotyczącego bezpieczeństwa niewiele udało się zrealizować, mimo że nie należał on do zbyt ambitnych" - czytamy w "Życiu Warszawy".

Podziel się
Dodaj komentarz

Gazeta przypomina, że ponad dwa lata temu kandydatka na prezydenta miasta twierdziła, że bezpieczeństwo będzie traktowała priorytetowo. Tymczasem od roku nie ma nawet osoby w randze wiceprezydenta, która byłaby odpowiedzialna za tę działkę.
"Życie Warszawy" przypomina, że Hanna Gronkiewicz-Waltz zapowiadała między innymi wybudowanie centrum koordynacji ratownictwa, w którym urzędowałyby różne służby - od pożarnej, przez straż miejską, po wodociągi. Na razie są jedynie mgliste plany powstania takiego centrum, które ponoć - jak pisze dziennik - ma być gotowe przed Euro 2012. Mimo obietnic nie rozbudowano też systemu monitoringu. W porównaniu z poprzednikami obecna ekipa ograniczyła też wsparcie finansowe dla policji.
Więcej na ten temat - w "Życiu Warszawy".

"Życie Warszawy"/kry/to/

Tagi: bezpieczeństwo, wiadomości, IAR
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz