Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

"Życie Warszawy" Religa o doktorze G.

0
Podziel się

Były minister zdrowia, a obecnie poseł PiS Zbigniew Religa zaprzecza w wywiadzie dla "Życia Warszawy", by kiedykolwiek rywalizował z doktorem Mirosławem G. Taka opinia funkcjonuje w środowisku kardiochirurgów. Religa zaznacza, że dzieli ich różnica wieku i doświadczenie. "Dlatego Mirosława G. traktowałem jak asystenta, a nie jak mojego konkurenta"- mówi były minister zdrowia.

bCXtmHbF

Zbigniew Religa dodaje, iż w czasie, gdy pracował w Zabrzu, jego ośrodek konkurował jeśli chodzi o przeszczepy serca z ośrodkiem w Krakowie kierowanym przez profesora Antoniego Dziatkowiaka, pod którego kierownictwem pracował Mirosław G. Jednak- - według Religi- rywalizowały ze sobą przede wszystkim szpitale, a nie pracujący w nich ludzie.
Religa odrzuca tez oskarżenia, jakoby jako minister zdrowia chciał się odegrać na Mirosławie G. "Na takie podejrzenia mogę zareagować jedynie pustym śmiechem. Z całym zamieszaniem wokół sprawy Mirosława G. nie mam nic wspólnego. Zostałem jedynie poproszony o konsultację medyczną, która wypadła zresztą na korzyść doktora G. Nic więcej mnie z tą sprawą nie łączy"- zapewnia były minister zdrowia w wywiadzie dla
"Życia Warszawy".
Zbigniew Religa przyznaje też, że w czasie, gdy pracował w szpitalu MSWiA, na jego oddziale okazyjnie piło się alkohol od pacjentów. "Ale nie było to normą"- dodaje.

Życie Warszawy, 12.01/ dyd

bCXtmHci
wiadomości
IAR
KOMENTARZE
(0)