Notowania

wypadek
25.04.2013 10:06

15 osób rannych po zderzeniu trolejbusa z ciężarówką

15 osób zostało rannych w zderzeniu ciężarówki z trolejbusem, do którego doszło w czwartek rano w Gdyni. Na miejscu jest sześć zastępów straży pożarnej, kilka karetek i policja.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Redos/Reporter)

*15 osób zostało rannych w zderzeniu ciężarówki z trolejbusem, do którego doszło w czwartek rano w Gdyni. Na miejscu jest sześć zastępów straży pożarnej, kilka karetek i policja. *

Jak poinformował PAP rzecznik gdyńskiej policji Michał Rusak, nieznany jest jeszcze stan poszkodowanych. Wiadomo, że obrażenia jednej z osób są na tyle ciężkie, że wezwano pogotowie lotnicze.

Daniel Duda z Wojewódzkiego Stanowiska Koordynacji Ratownictwa w Gdańsku dodał, że do zdarzenia doszło na zjeździe z Estakady Kwiatkowskiego w ul. Morską. Według niego to auto ciężarowe uderzyło w trolejbus. Przyczyny zdarzenia nie są na razie znane.

Estakada Kwiatkowskiego jest jedną z ważniejszych arterii Gdyni. Rusak poinformował, że z powodu wypadku można spodziewać się dużych utrudnień w ruchu.

Czytaj więcej w Money.pl
Pijany kierowca staranował przystanek. Są ranni Do wypadku doszło w Łodzi. Policja zatrzymała dwóch mężczyzn jadących samochodem.
Ciężarówka wjechała w autobus z dziećmi W akcji ratunkowej uczestniczyły dwa śmigłowce.
Polska firma winna wypadkowi w Belgii? Alvin Gajadhur, rzecznik Inspekcji Transportu Drogowego, mówi że firma, której pojazd uczestniczył w wypadku, była od marca kontrolowana.
Tagi: wypadek, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz