Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

A1 zablokowana po wypadku w Drzonowie

0
Podziel się

Zablokowana jest autostrada A1 w Drzonowie w pobliżu węzła Lisewo.

A1 zablokowana po wypadku w Drzonowie
(Cezary Okupski/CC/Flickr)
bDyOElmd

Zablokowana jest autostrada A1 w Drzonowie, w pobliżu węzła Lisewo, gdzie zdarzył się wypadek samochodowy. Wstrzymany jest ruch w obu kierunkach.

Dyżurny Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Chełmnie poinformował PAP, że samochód osobowy audi uderzył w barierę rozdzielającą pasy ruchu. Siła uderzenia była tak duża, że kierowca wypadł z auta, przeleciał przez barierę i spadł na drugą stronę.

Kierowca podróżował sam, zginął na miejscu. W wypadku uczestniczył jeszcze jeden samochód, ale na razie nie wiadomo, jaki był jego udział. Nikt z podróżujących tym pojazdem nie ucierpiał.

bDyOElmf

Zdaniem strażaków A1 w miejscu wypadku będzie nieprzejezdna przynajmniej przez godzinę. Na miejscu jest policja, która bada przyczyny i okoliczności zdarzenia.

Czytaj więcej w Money.pl
Kolejny odcinek autostrady gotowy. Gdzie? Kierowcy mogą wykorzystywać ten odcinek, by bezkolizyjnie przejechać przez aglomerację śląską np. w drodze na rozpoczynające się rozgrywki Euro 2012.
Autostrada będzie gotowa na Euro. To pewne Prawdopodobnie droga zostanie udostępniona kierowcom przed kontraktowym terminem, czyli przed 16 czerwca.
bDyOElmG
KOMENTARZE
(0)