Notowania

nóż
11.02.2010 15:40

Agresywny nastolatek z nożem w galerii handlowej w Płocku

Uzbrojony w nóż 17-latek wtargnął w czwartek do jednego z salonów w galerii handlowej w Płocku. Po trwających godzinę negocjacjach poddał się. Nikt nie odniósł obrażeń.

Podziel się
Dodaj komentarz

*Uzbrojony w nóż 17-latek wtargnął w czwartek do jednego z salonów w galerii handlowej w Płocku. Po trwających godzinę negocjacjach poddał się. Nikt nie odniósł obrażeń. *

Jak poinformowała PAP Anna Lewandowska z płockiej policji, nastolatek trafił do policyjnego komisariatu, gdzie czeka na przyjazd lekarza, który podda go badaniom.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że gdy chłopak wszedł do salonu operatora telefonii komórkowej, zwrócił się do jednej z pracownic, młodej kobiety, że chce reklamować sprzedawany w tym punkcie sprzęt. Chłopak zachowywał się agresywnie. Pracownica poszła na zaplecze, ale w obawie przed klientem już nie wróciła do sklepu.

W tym czasie nastolatek zagroził nożem pozostałym osobom przebywającym w salonie, nakazując im opuszczenie sklepu. Chłopak zażądał rozmowy z psychologiem policyjnym, potem ze swoją matką, a nawet z matką chrzestną; jak opisują policjanci - zachowywał się irracjonalnie.

"Raz był zupełnie spokojny, potem wpadał w szał, kopał w sprzęty stanowiące wyposażenie salonu. Nawet rozmowa z matką wzburzyła go i znów wpadł w złość. Cały czas był jednak obserwowany, a wkrótce przybyły posiłki policjantów" - relacjonuje Lewandowska.

W pewnym momencie chłopak włożył nóż do plecaka, a sam plecak odrzucił. Wtedy został obezwładniony przez policję i odwieziony do najbliższego komisariatu. (PAP)

mb/ itm/ dym/

Tagi: nóż, wiadomości, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz