Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Berlusconi spotkał się z żoną w obecności sędziego ws. separacji

0
Podziel się

Premier Włoch Silvio Berlusconi spotkał się w sobotę ze swą żoną Veroniką Lario
na rozprawie pojednawczej przed sędzią w Mediolanie, orzekającym w sprawie separacji - ujawnił w
niedzielę dziennik "Corriere della Sera".

bEgPTFDp

*Premier Włoch Silvio Berlusconi spotkał się w sobotę ze swą żoną Veroniką Lario na rozprawie pojednawczej przed sędzią w Mediolanie, orzekającym w sprawie separacji - ujawnił w niedzielę dziennik "Corriere della Sera". *

Spotkanie małżonków, starających się obecnie o formalną separację, a następnie o rozwód, trwało 20 minut, a ich adwokatów - 5 godzin. Obie strony pozostały przy swoich żądaniach finansowych - podała gazeta.

Veronica Lario domaga się 43 milionów euro rocznie, czyli około 3,5 miliona euro miesięcznie. Berlusconi oferuje zaś 200 tysięcy euro miesięcznie.

bEgPTFDr

Największy włoski dziennik utrzymuje, że szanse na porozumienie w tej sprawie są niewielkie.

Było to pierwsze spotkanie 73-letniego premiera i 53-letniej Lario od dziewięciu miesięcy, kiedy zapowiedziała ona na łamach prasy złożenie pozwu o rozwód.

"Corriere della Sera" zwraca uwagę na to, że sądowa batalia rozwodowa o wielomiliardowy majątek jednego z najbogatszych Włochów po 30 latach spędzonych razem, w tym 19 latach małżeństwa, będzie bardzo trudna.

Następne spotkanie przed sędzią wyznaczono na marzec. Małżonkowie i ich adwokaci otrzymali zatem dwa miesiące na znalezienie porozumienia w sprawie warunków separacji i wysokości czeku, jaki ma dostawać co miesiąc żona premiera.

bEgPTFDx

Sylwia Wysocka(PAP)

sw/ jo/ mhr/

bEgPTFDS
wiadomości
pap
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)